top of page
farma.jfif

INWESTUJ W SPÓŁKĘ OZE

Zostań współwłaścicielem Farmy fotowoltaicznej!

Zainwestuj: Witaj

NASZE ZAŁOŻENIA

LogoCalisiaEcoLifeNaklejka.jpg
 • Farma Fotowoltaiczna – należeć będzie w całości do Spółki Calisia Eco Life i jej udziałowców, która to planuje pozyskać 3.000.000 zł od inwestorów indywidualnych oraz firmowych w ramach kampanii współorganizowanej na portalu Zrzutka.pl. 

 • Środki od inwestorów, spółka przeznaczy na nową farmę o mocy 1 MW zlokalizowaną w Wielkopolsce, pod Kaliszem, którą stworzy po przez swojego autoryzowanego partnera projektu Edison Energia Spółka Akcyjna. Jeżeli środki nie zostaną zebrane w całości, Spółka Calisia Eco Life, skredytuje resztę inwestycji.

 • Edison Energia jest pierwszym inwestorem w Polsce, którego farmy zostały wyposażone w najnowsze moduły Jinko Solar – Tiger Pro o mocy 525 Wp. Są to dwustronne moduły fotowoltaiczne, mogące produkować energię elektryczną zarówno z promieni słonecznych padających od góry, jak również z promieni odbitych od podłoża.

 • Według producenta Jinko Solar ich zastosowanie przełoży się na zwiększenie produktywności z farm PV realizowanych przez Edison Energia średnio o 10 proc. w porównaniu do uzysków energii, które zostałyby wygenerowane przy wykorzystaniu modułów jednostronnych.

strona%203_edited.jpg
Zainwestuj: Usługi
 • Planowany start kampanii to 21.06.2021. Inwestorzy pozyskani w ramach crowdfundingu będą partycypować w zyskach wypracowanych przez WSZYSTKIE projekty spółki, nie tylko z farm fotowoltaicznych ale również z montaży i sprzedaży indywidualnych instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w całej Polsce.

 • Planowany zysk inwestycji w skali 11-16% rocznie!

strona 4.jpeg
 • Nasz partner - Edison Energia należy do liderów polskiego rynku fotowoltaicznego w segmencie dachowych, prosumenckich instalacji fotowoltaicznych. W całym 2020 roku Edison Energia zrealizował ponad 8 tys. instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy około 40 MWp. Cel zarządu spółki na 2021 rok to osiągnięcie poziomu 100 MWp w wykonanych instalacjach PV, dlatego

 • Spółka Calisia Eco Life, będzie tworzyć kolejne elektrownie słoneczne – tylko po przez sprawdzone i wydajne instalacje, naszego autoryzowanego partnera - Edison Energia Spółka Akcyjna.

strona 1.jpeg
Zainwestuj: Usługi
 • Odnawialne źródła energii stanowią najmłodszą, lecz niezwykle prężnie rozwijającą się gałąź energetyki w Polsce. Spółka Calisia Eco Life, zostanie założona z myślą o budowie farm fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Calisia Eco Life, aktualnie realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych za pośrednictwem Edison Energia – których jesteśmy autoryzowanym partnerem. 

 • Aktualnie planowaną inwestycją na rok 2022 jest farma o mocy 1 MW, położona w powiecie kaliskim (Województwo Wielkopolskie). Instalacja docelowo będzie produkowała energię elektryczną, która zaspokoi zapotrzebowanie 500 gospodarstw domowych.

 • Spółka obecnie prowadzi rozmowy przedwstępne na nabycie gruntów pod farmę oraz prowadzi negocjacje z jedną ze spółek Skarbu Państwa, związaną z Energetyką oraz Elektro mobilnością – o czym będziemy informować na bieżąco podczas kampanii. 

 • Uruchomienie instalacji planowane jest w drugiej połowie 2022 roku. Docelowo Spółka Calisia Eco Life, wraz z partnerem projektu Edison Energia Spółka Akcyjna, chce stawiać 2-3 farm fotowoltaicznych rocznie, każda o wielkości 1 MW, oraz rozbudować sieć sprzedaży indywidualnych instalacji w Polsce. Koszt jednej farmy to 3.000.000 zł (jest to koszt finalny z zakupem gruntów, pozwoleń, projektów i przyłączeń).

strona 5.jpeg
 • Inwestując w Spółce Calisia Eco Life, stajesz się współwłaścicielem farmy fotowoltaicznej oraz firmy z branży odnawialnych źródeł energii. Wychodzimy z założenia, że czysta energia powinna być dostępna dla wszystkich, dlatego inwestycja w Spółkę, zaczynają się już od 250 zł za 1 pakiet.

 • Nasza firma jest odpowiedzialna również społecznie, i przeznacza procent z każdego zysku na cele charytatywne, związane z edukacją dzieci i młodzieży.

 • Pozwól nam zarabiać za Ciebie. Wystarczy nam zaufać. Inwestycja w farmy fotowoltaiczne, to aktualnie jedne z najpewniejszych inwestycji w Polsce, dzięki stabilności i odporności rodzaju inwestycji. My jako Spółka oraz nasi inwestorzy, dostajemy minimum 20 letnie zapewnienie odbioru prądu, od Spółki Skarbu Państwa z dziedziny Energetyki. Dla naszych inwestorów znaczy to tyle, że przez minimum 20 lat, będą pozyskiwać zyski z instalacji fotowoltaicznej. Dla przykładu, poniżej wykres zmian cen prądu z ostatnich tylko 2 lat.

strona 6.png
Zainwestuj: Usługi

NASZE ATUTY

Satysfakcja gwarantowana na lata

LogoCalisiaEcoLifeNaklejka.jpg

GWARANCJA

25 lat gwarancji na sprawność instalacji.

LogoCalisiaEcoLifeNaklejka.jpg

ODBIÓR

25 lat gwarancji na odbiór prądu.

LogoCalisiaEcoLifeNaklejka.jpg

WYDAJNOŚĆ

Najnowsze dwustronne moduły Jinko Solar – Tiger Pro o mocy 525 Wp.

LogoCalisiaEcoLifeNaklejka.jpg

OPŁACALNOŚĆ

Stabilna, odporna na pandemie inwestycja, która pozwoli Ci zarabiać przez długie lata.

Zainwestuj: Nasze marki

SPRAWDZONA MARKA OZE!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Edison Energia

Zainwestuj: Film
strona 7.jpg
Zainwestuj: O nas
bottom of page