top of page

pon., 21 cze

|

Inwestycja Online

Zainwestuj w Farmę Fotowoltaiczną!

Stań się właścicielem farmy fotowoltaicznej i udziałowcem Spółki z branży OZE! Wypracujemy dla Ciebie zysk!

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Zainwestuj w Farmę Fotowoltaiczną!
Zainwestuj w Farmę Fotowoltaiczną!

Czas i lokalizacja

21 cze 2021, 19:00

Inwestycja Online

O wydarzeniu

Drogi przyszły inwestorze w Spółkę Calisia Eco Life!

Poświęć nam chwilę i przeczytaj co mamy Ci do przekazania.

· Farma Fotowoltaiczna – należeć będzie w całości do Spółki Calisia Eco Life i jej udziałowców, która to planuje pozyskać 3.000.000 zł od inwestorów indywidualnych oraz firmowych w ramach kampanii współorganizowanej na stronie www.calisiaecolife.com oraz portalu Zrzutka.pl.

· Środki od inwestorów, spółka przeznaczy na nową farmę o mocy 1 MW zlokalizowaną w Wielkopolsce, pod Kaliszem, którą stworzy po przez swojego autoryzowanego partnera projektu Edison Energia Spółka Akcyjna. Jeżeli środki nie zostaną zebrane w całości, Spółka Calisia Eco Life, skredytuje resztę inwestycji.

· Edison Energia jest pierwszym inwestorem w Polsce, którego farmy zostały wyposażone w najnowsze moduły Jinko Solar – Tiger Pro o mocy 525 Wp. Są to dwustronne moduły fotowoltaiczne, mogące produkować energię elektryczną zarówno z promieni słonecznych padających od góry, jak również z promieni odbitych od podłoża.

· Według producenta Jinko Solar ich zastosowanie przełoży się na zwiększenie produktywności z farm PV realizowanych przez Edison Energia średnio o 10 proc. w porównaniu do uzysków energii, które zostałyby wygenerowane przy wykorzystaniu modułów jednostronnych.

· Nasz partner - Edison Energia należy do liderów polskiego rynku fotowoltaicznego w segmencie dachowych, prosumenckich instalacji fotowoltaicznych. W całym 2020 roku Edison Energia zrealizował ponad 8 tys. instalacji fotowoltaicznych o łącznej mocy około 40 MWp. Cel zarządu spółki na 2021 rok to osiągnięcie poziomu 100 MWp w wykonanych instalacjach PV, dlatego Spółka Calisia Eco Life, będzie tworzyć kolejne elektrownie słoneczne – tylko po przez sprawdzone i wydajne instalacje, naszego autoryzowanego partnera - Edison Energia Spółka Akcyjna.

· Planowany start kampanii to 21.06.2021. Inwestorzy pozyskani w ramach crowdfundingu będą partycypować w zyskach wypracowanych przez WSZYSTKIE projekty spółki, nie tylko z farm fotowoltaicznych ale również z montaży i sprzedaży indywidualnych instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła w całej Polsce.

· Planowany zysk inwestycji w skali 11-16% rocznie! odkup energii jest ustalany na minimum 15 lat, dzięki czemu możemy wyliczyć srednią zysku.

· Odnawialne źródła energii stanowią najmłodszą, lecz niezwykle prężnie rozwijającą się gałąź energetyki w Polsce. Spółka Calisia Eco Life, zostanie założona z myślą o budowie farm fotowoltaicznych na terenie całego kraju. Calisia Eco Life, aktualnie realizuje projekty instalacji fotowoltaicznych za pośrednictwem Edison Energia – których jesteśmy autoryzowanym partnerem.

· Aktualnie planowaną inwestycją na rok 2022 jest farma o mocy 1 MW, położona w powiecie kaliskim (Województwo Wielkopolskie). Instalacja docelowo będzie produkowała energię elektryczną, która zaspokoi zapotrzebowanie 500 gospodarstw domowych.

· Spółka obecnie prowadzi rozmowy przedwstępne na nabycie gruntów pod farmę oraz prowadzi negocjacje z jedną ze spółek Skarbu Państwa, związaną z Energetyką oraz Elektro mobilnością – o czym będziemy informować na bieżąco podczas kampanii.

· Uruchomienie instalacji planowane jest w drugiej połowie 2022 roku. Docelowo Spółka Calisia Eco Life, wraz z partnerem projektu Edison Energia Spółka Akcyjna, chce stawiać 2-3 farm fotowoltaicznych rocznie, każda o wielkości 1 MW, oraz rozbudować sieć sprzedaży indywidualnych instalacji w Polsce. Koszt jednej farmy to 3.000.000 zł (jest to koszt finalny z zakupem gruntów, pozwoleń, projektów i przyłączeń).

· Inwestując w Spółce Calisia Eco Life, stajesz się współwłaścicielem farmy fotowoltaicznej oraz firmy z branży odnawialnych źródeł energii. Wychodzimy z założenia, że czysta energia powinna być dostępna dla wszystkich, dlatego inwestycja w Spółkę, zaczynają się już od 250 zł za 1 pakiet.

· Nasza firma jest odpowiedzialna również społecznie, i przeznacza procent z każdego zysku na cele charytatywne, związane z edukacją dzieci i młodzieży.

· Pozwól nam zarabiać za Ciebie. Wystarczy nam zaufać. Inwestycja w farmy fotowoltaiczne, to aktualnie jedne z najpewniejszych inwestycji w Polsce, dzięki stabilności i odporności rodzaju inwestycji. My jako Spółka oraz nasi inwestorzy, dostajemy minimum 20 letnie zapewnienie odbioru prądu, od Spółki Skarbu Państwa z dziedziny Energetyki. Dla naszych inwestorów znaczy to tyle, że przez minimum 20 lat, będą pozyskiwać zyski z instalacji fotowoltaicznej. Dla przykładu, poniżej wykres zmian cen prądu z ostatnich tylko 2 lat.

Bilety

 • Pakiet inwestorski (minimalny)

  Najmniejszy Bilet (pakiet inwestorski), można zakupić za 250,00 zł. Można posiadać nielimitowaną ilość pakietów po 250,00zł. Pakiety się sumują. Czym większa ilość pakietów, tym zysk z inwestycji jest większy!

  250,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Pakiet inwestorski (standard)

  Pakiet Standard gwarantuje udział również w innych projektach finansowych Spółki. Pakiet Standard może być wielokrotnie powielany.

  5000,00 zł
  Sprzedaż zakończona
 • Pakiet inwestorski (VIP)

  Pakiet VIP gwarantuje realny wpływ na decyzje w Spółce. Pakiet VIP może być wielokrotnie powielany.

  50 000,00 zł
  Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Info. o wydarzeniu: Events
bottom of page